Filters Reset
Save Snapshot
669.3K Properties
10,000+ Sold Properties
List
4 Beds 1.75 Baths 1,680 SqFt$990,000 1.0%
$999,900
4 Beds 3.25 Baths 2,682 SqFt$1,145,000
$1,145,000
3 Beds 3 Baths 1,867 SqFt$859,950
$859,950
3 Beds 2.75 Baths 1,680 SqFt$480,000 3.8%
$499,000
642 SqFt$112,500 2.2%
$115,000
3 Beds 2 Baths 1,800 SqFt$869,000
$869,000
19366 Parson Creek RD, Burlington, WA 98233
Windermere RE Skagit Valley • Lynnette Lyman
Single Family Home
5 Beds 2.75 Baths 2,562 SqFt$785,000
$785,000
3 Beds 2 Baths 1,387 SqFt$581,000 2.8%
$598,000
25873 175th PL SE, Covington, WA 98042
Windermere Real Estate/East • Pat F. O'Grady
Single Family Home
4 Beds 2.5 Baths 2,466 SqFt$960,000 1.0%
$970,000
2 Beds 1 Bath 1,240 SqFt$580,000 0.9%
$575,000
2 Beds 2 Baths 1,408 SqFt$835,000 5.1%
$880,000
2 Beds 2.25 Baths 1,460 SqFt$535,000
$535,000
3 Beds 2 Baths 1,562 SqFt$987,000 10.3%
$895,000
4 Beds 3.25 Baths 3,485 SqFt$1,250,000 8.0%
$1,359,000
3 Beds 1.75 Baths 1,440 SqFt$820,000 6.3%
$875,000
3 Beds 1.75 Baths 1,610 SqFt$960,000 1.6%
$945,000
4 Beds 1.75 Baths 1,748 SqFt$985,000 1.0%
$975,000
4 Beds 2.75 Baths 2,009 SqFt$1,480,000 1.0%
$1,495,000
4 Beds 1.75 Baths 1,530 SqFt$675,000 2.4%
$659,000
2 Beds 2 Baths 1,455 SqFt$799,950
$799,950
3 Beds 1.75 Baths 1,300 SqFt$389,000
$389,000
4 Beds 2.25 Baths 2,219 SqFt$899,000
$899,000
3 Beds 2.25 Baths 2,640 SqFt$1,040,000 1.6%
$1,024,000
1 Bed 1 Bath 708 SqFt$375,000 1.3%
$380,000
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417